. .
Logo www.lzschoroszcz.fora.pl
Forum poświęcone rozgrywkom piłkarskiej ligi gminnej w Choroszczy
 

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lzschoroszcz.fora.pl Strona Główna » Rozgrywki
. X GMINNY TURNIEJ LZS w FUTSALU Go back
Autor Wiadomość
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: X GMINNY TURNIEJ LZS w FUTSALU
W 2017 roku turniej odbędzie się w dniach 19-26 lutego
zgłoszenia należy potwierdzać do 17.02.
uwaga :
Drużyny Klepacz i Rajkomu mają zaległości za walkowery z Ligi i pucharu Ligi, W PRZYPADKU NIEUREGULOWANIA TYCH ZALEGŁOSCI ZESPOŁY NIE BĘDĄ MOGŁY GRAĆ W TURNIEJACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ LZS.

REGULAMIN TURNIEJU

1.Cel i miejsce
Celem jest wyłonienie najlepszej drużyny z ligi gminnej w 2017 I SPORTOWE SPĘDZENIE CZASU WOLNEGO
Miejsce - hala Zesp. szkół w Choroszczy
2.Uczestnictwo
.UCZESTNICZĄ ZESPOŁY KTÓRE W 2016 ROKU GRAŁY W ROZGRYWKACH LIGI GMINNEJ i NIE MAJĄ ZALEGŁOŚCI FINANSOWYCH ZA KARY I WALKOWERY Z WCZEŚNIEJSZYCH ROZGRYWEK .

Na liście można zgłosić 13 zawodników (ewent. 2 dopisać w zamian za kontuzjowanych itd ) .w tym 6 zawodników mieszkających poza gmina Choroszcz
W meczu na boisku może przebywać tylko 2 zawodników SPOZA GMINY CHOROSZCZ , będą oni oznaczeni czerwonymi opaskami
NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU .
ZAWODNICY SPOZA GMINY- ZRZESZENI W KLUBACH PZPN W SEZONIE 2016/17 ( którzy są na liście zgłoszeń) ,dotyczy to także lig futsalowych .

Wyjątek stanowią zawodnicy spoza gminy , którzy przez ostatnie 4 lata ( od 2013) grali w naszej lidze i w 2015 zgłoszeni zostali do drużyny NARWI CHOROSZCZ ( żadnej innej zrzeszonej w PZPN)

WYJĄTEK STANOWIA TAKŻE
zawodnicy spoza gminy Choroszcz, : mieszkańcy ośrodka Monar w Zaczerlanach , mieszkańcy ulic graniczących z gminą Choroszcz w Starosielcach -Klepaczach, osoby zamieszkujące na terenie gminy i płacący podatki i inne rachunki za swoje mieszkanie oraz osoby posiadające grunty i nieruchomości na terenie gminy..

3.ORGANIZATOR –Jacek Dąbrowski ,LZS Choroszcz ,

ORGANIZATOR INFORMUJE ,ŻE
w przypadku jakiejkolwiek szkody wyrządzonej przez uczestników na terenie obiektu obowiązywać będzie odpowiedzialność zbiorowa , czyli każda drużyna będzie musiała pokryć ewentualne koszty zniszczeń.

Koszt wpisowego wynosi 100 zł od drużyny , z tego zostaną odliczone koszty organizacyjne (opłata osób funkcyjnych , materiałów do sprzątania itp. )
Każdy zespół ma obowiązek przedstawić listę imienną na minimum
10 min przed pierwszym meczem do biura organizatorów.- podpisane własnoręcznym podpisem .
Lista ma zawierać max 13 nazwisk , Jest możliwość uzupełnienia listy jeśli nie jest ona kompletna.

5.SYSTEM TURNIEJU –każdy z każdym
o kolejności decydują :
1.punkty
2.wynik bezp. meczu (ewent mała tabela....pkt, bezp.mecze, różnica bramek)
UWAGA JEŚLI ZESPOŁY NA MIEJSCACH 1-2 będą miały równą liczbę punktów i remis w bezp. meczu ROZEGRANY ZOSTANIE DODATKOWY MECZ O PIERWSZE MIEJSCE

3. różnica bramek
4.większa ilość zdobytych bramek
5.lepszy wynik w meczu z drużyną najwyżej sklasyfikowaną.

pierwszego dnia zespoły wystąpią w tzw grupach a w drugim tygodniu zagrają z drużynami z drugiej grupy
...w zależności od miejsc w swojej grupie ustawiony będzie harmonogram gier w drugim tygodniu ..tak by zespoły z miejsc niższych grały wcześniej a zespoły z miejsc 1-3 wchodziły na sale później i kończyły turniej miedzy sobą .
Tak czy owak nikt nie odpada po pierwszym dniu i liczą sie punkty z wszystkich meczów w turnieju


6.Czas gry – 2x10 minut
7. ZASADY- FUTSALOWE , auty nogą, odległość od piłki 5m , czas na wznowienie -5 sek., zakaz 2 podań do bramkarza w czasie akcji
KARY: 2 MINUTY- 2 kara = czerwona kartka i 5 min osłabienia.
po stracie bramki kara jest anulowana .
Za bezpośrednią czerwoną kartkę zawodnik nie moze grac w kolejnym meczu swojej druzyny.
za wybitnie niesportowe zachowanie - uderzenie rywala bez piłki, chamskie słownictwo itd kara może być wyższe włącznie z dyskwalifikacja do końca turnieju.
Wejście na boiska 3 zawodnika spoza gminy -jest równomierne z wejściem gracza nieuprawnionego

ZA 3 FAULE DRUŻYNY w połowie meczu – RYWALOM ZOSTANIE PRZYZNANY ,,przedłużony rzut karny’’

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WNOSZENIA ALKOHOLU NA TEREN OBIEKTU i PALENIA PAPIEROSÓW.
za spożywanie alkoholu na terenie obiektu -zawodnik zostaje wykluczony z turnieju

PROTESTY dotyczące tożsamości zawodników PRZYJMOWANE SA U SĘDZIEGO DO KOŃCA MECZU

NAGRODY -trofeum Przechodnie -1 miejsce, medale za miejsca 1-3, wyróżnienia dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i bramkarza

NAGRODY FUNDUJE - URZĄD MIEJSKI W CHOROSZCZY

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Nie 11:11, 19 Lut 2017, w całości zmieniany 2 razy
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
start w niedziele 19.02. o godzinie 9.00. Pierwszego dnia ZESPOŁY ZOSTANĄ PODZIELONE NA dwie grupy. W RAMACH TURNIEJU w grupie drugiej druzyny z Choroszczy oraz Zółtki zagrają o PUCHAR NIEPODLEGŁOSCI z okazji 98 rocznicy WYZWOLENIA CHOROSZCZY .
Większość drużyn pierwszego dnia zagra 5 meczów a tydzień później 4 .
Szczegółowy terminarz będzie znany w piatek 17.02.

Post został pochwalony 0 razy
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
W tym roku inaczej niż zwykle , każdy zespół zagra 5 meczów -pierwszego dnia , a za tydzień - tylko 4 ( zawsze było odwrotnie) . Czy ta formuła będzie lepsza niż poprzednia ..zobaczymy.
W związku z rezygnacją Klepacz - wyjątkowo zostaje przyjęta drużyna Kruszewa !!! Która powraca po 10 latach do naszych rozgrywek . Czy tylko w hali czy może również na boisku ? Czas pokaże .


TERMINARZ PIERWSZEGO DNIA -19.02.

9.00 ZACZERLANY - SIEKIERKI
9.25. PAŃKI -IZBISZCZE
9.50. KRUSZEWO -ZACZERLANY
10.15 SIEKIERKI -PAŃKI
10.40. IZBISZCZE - KRUSZEWO
11.05. ZACZERLANY -PAŃKI
11.30. KRUSZEWO -SIEKIERKI
11.55. IZBISZCZE -ZACZERLANY
12.20. PAŃKI -KRUSZEWO
12.45. SIEKIERKI -IZBISZCZE
13.10. ZACZERLANY -BARSZCZEWO
13.35. PAŃKI -LAMBADA
14.00. KRUSZEWO -LZS
14.25. RAJKOM -SIEKIERKI
14.50. IZBISZCZE - ŻÓŁTKI
15.15. mecze także w ramach Turnieju 98 rocznicy Wyzwolenia Choroszczy
15.15. BARSZCZEWO - LAMBADA
15.40. LZS -RAJKOM
16.05. ŻÓŁTKI -BARSZCZEWO
16.30. LAMBADA - LZS
16.55. RAJKOM - ŻÓŁTKI
17.20. BARSZCZEWO - LZS
17.45. ŻÓLTKI- LAMBADA
18.10. RAJKOM - BARSZCZEWO
18.35. LZS -ŻÓLTKI
19.00. LAMBADA -RAJKOM

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Pią 20:48, 17 Lut 2017, w całości zmieniany 1 raz
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
wyniki pierwszego dnia -19.02.

9.00 ZACZERLANY - SIEKIERKI 0-1(0-1)
9.25. PAŃKI -IZBISZCZE 1-5
9.50. KRUSZEWO -ZACZERLANY 1-5
10.15 SIEKIERKI -PAŃKI 1-4(1-1)
10.40. IZBISZCZE - KRUSZEWO 5-3 (2-1)
11.05. ZACZERLANY -PAŃKI 1-3
11.30. KRUSZEWO -SIEKIERKI 1-1
11.55. IZBISZCZE -ZACZERLANY 0-1
12.20. PAŃKI -KRUSZEWO 5-1
12.45. SIEKIERKI -IZBISZCZE 1-6
13.10. ZACZERLANY -BARSZCZEWO 3-2
13.35. PAŃKI -LAMBADA 0-4
14.00. KRUSZEWO -LZS 1-9
14.25. RAJKOM -SIEKIERKI 2-1
14.50. IZBISZCZE - ŻÓŁTKI 1-2
15.15.Otwarcie Turnieju 98 rocznicy Wyzwolenia Choroszczy
15.40. BARSZCZEWO - LAMBADA 3-4
16.12. LZS -RAJKOM 0-1
16.35. ŻÓŁTKI -LAMBADA 1-3
16.58..RAJKOM -BARSZCZEWO 3-3
17.28.LZS -LAMBADA 0-4
17.50. ŻÓLTKI- RAJKOM 2-0
18.20. BARSZCZEWO- ŻÓŁTKI 1-6
18.51. LZS -BARSZCZEWO 16-3
19.30.LAMBADA -RAJKOM 1-3
19.50.LZS -ŻÓLTKI 6-1

Tabela po 1 dniu
1.LZS-12
2.Rajkom - 10
3.Izbiszcze - 9 (17-8)
4.Zaczerlany -9 (10-7)
5.Pańki -9 (13-12)
6.Lambada -9 (12-11)
7.Żółki -9 (12-11)
8.Siekierki- 4
9.Kruszewo- 1
10.Barszczewo - 1

TABELA TURNIEJU WYZWOLENIA CHOROSZCZY
1.LZS Choroszcz- 9
2.Rajkom - 7
3.Lambada- 6
4.Żółtki -6
5.Barszczewo - 1

KLASYFIKACJA STRZELCÓW ( czołówka)
10- G.Dąbrowski -LZS
7-T.Półkosnik ZACZ
6- K.Gryg PAŃKI
6- Jaszczołt LZS
6- Krysztopik -IZB
6-B.Szumkowski
5- Żebrowski BAR
5- Jaromiński LZS
4- Trypus KRU
4- D.Garbowski ŻÓŁ

PUNKTACJA BRAMKARZY PO 5 MECZACH
24-Dąbrowski LZS
23-Karcz -RAJ
22- Kulczyński ŻÓŁ
22- ..............- ZACZ.
20 - Kopiczko
20-Szczygielski
20-Perkowski
17- Kulesza PAŃ - 4 mecze
13- bramkarz Barszczewa
1-Jaworowski -PAŃKI -1 mecz


Terminarz niedziela 26 lutego:

9:30 Narew Żółtki - Kruszewo
9:55 Lambada Choroszcz - Siekierki
10:20 Promil Barszczewo - Kruszewo
10:45 Narew Żółtki - Siekierki
11:10 Lambada Choroszcz - Kruszewo
11:35 Promil Barszczewo - Siekierki
12:00 Kruszewo - Rajkom Choroszcz
12:25 Piorun Pańki - Promil Barszczewo
12:50 Siekierki - LZS Choroszcz
13:15 Izbiszcze - Promil Barszczewo
13:40 Rajkom Choroszcz - Zaczerlany
14:05 LZS Choroszcz - Piorun Pańki
14:30 Lambada Choroszcz - Izbiszcze
14:55 Narew Żółtki - Zaczerlany
15:20 Rajkom Choroszcz - Piorun Pańki
15:45 LZS Choroszcz - Izbiszcze
16:10 Lamabada Choroszcz - Zaczerlany
16:50 Piorun Pańki - Narew Żółtki
17:20 Izbiszcze - Rajkom Choroszcz
17:50 LZS Choroszcz - Zaczerlany
18:40 OFICJALNE Zakończenie Turnieju- dekoracje, podsumowania , nagrody ind. z udzialem Burmistrza.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Pon 12:25, 27 Lut 2017, w całości zmieniany 4 razy
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
SZCZEGÓŁY MECZÓW 19.02.2017r.

9.00 ZACZERLANY - SIEKIERKI 0-1(0-1)
strzelcy : F.Dołęgiewicz
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: F.Dołęgiewicz (Siek)

9.25. PAŃKI -IZBISZCZE 1-5
strzelcy : Gryg /// Polak, Z.Dziejma, G.Dziejma, R.Krysztopik -2
bramkarze: Jaworowski-1 ///Szczygielski -4
zawodnik meczu: Krysztopik

9.50. KRUSZEWO -ZACZERLANY 1-5

strzelcy : D.Trypuz /// T.Półkośnik-4, Niewiński
bramkarze:.... 3/// Kulesza -4
zawodnik meczu: Tobiasz Półkosnik

10.15 SIEKIERKI -PAŃKI 1-4(1-1)
strzelcy : Polak /// Grzybko, Gryg-3
bramkarze: 3- Kulesza-5
zawodnik meczu: Gryg

10.40. IZBISZCZE - KRUSZEWO 5-3 (2-1)
strzelcy : Czech, A.Silwonik, Krysztopik, G.Dziejma-2 /// D.Trypuz, A.Trypuz, Sokół
bramkarze: 4-4
zawodnik meczu: G.Dziejma

11.05. ZACZERLANY -PAŃKI 1-3
strzelcy : Lasota /// Grzybko, Gryg, Panas
bramkarze: 3- Kulesza-5
zawodnik meczu: Gryg

11.30. KRUSZEWO -SIEKIERKI 1-1
strzelcy Very Happy.Trypuz /// Dołęgiewicz
bramkarze: 4-4
zawodnik meczu: D.Trypuz

11.55. IZBISZCZE -ZACZERLANY 0-1
strzelcy : Półkośnik
bramkarze: 4-6
zawodnik meczu: M.Roszkowski

12.20. PAŃKI -KRUSZEWO 5-1
strzelcy : Pyczot-3, Gryg, M.Sokół - P.Sokół
bramkarze: 4-3
zawodnik meczu: Pyczot

12.45. SIEKIERKI -IZBISZCZE 1-6
strzelcy : Ostrowski /// Krysztopik-2, Z.Dziejma-2, Czech, Kasabuła
bramkarze: 3-4
zawodnik meczu: Z.Dziejma

13.10. ZACZERLANY -BARSZCZEWO 3-2
strzelcy : T.Półkośnik-2, Brzeziński /// Nakielski, Siemieniuk
bramkarze: 5-3
zawodnik meczu: T.Półkośnik

13.35. PAŃKI -LAMBADA 0-4
strzelcy : Kłosek, Wasiluk, D.Garbowski, J.Garbowski
bramkarze: Kulesza-3/// Kopiczko 5
zawodnik meczu: Kopiczko

14.00. KRUSZEWO -LZS 1-9(1-3)
strzelcy : D.Trypuz ///Jaromiński-2, Jaszczołt, Kajewski, Szeremeta , B.Szumkowski-2, Malinowski, G.Dąbrowski
bramkarze: 2- J.Dąbrowski-5
zawodnik meczu: Jaromiński

14.25. RAJKOM -SIEKIERKI 2-1
strzelcy : Waszczuk-2 /// Ołdziej
bramkarze: Karcz-5 ///- 5
zawodnik meczu: Waszczuk

14.50. IZBISZCZE - ŻÓŁTKI 1-2
strzelcy : Krysztopik /// Turowski, Garbowski
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: Garbowski

15.40. BARSZCZEWO - LAMBADA 3-4
strzelcy : Żebrowski, Nakielski, Jurgielaniec /// J.Garbowski, Skomin, Skwarko
bramkarze: 4-4
zawodnik meczu: Skwarko

16.12. LZS -RAJKOM 0-1
strzelcy : Waszczuk
bramkarze: Dąbrowski-4 /// Karcz-5
zawodnik meczu: Waszczuk


16.35. ŻÓŁTKI -LAMBADA 1-3
strzelcy : Jaroszewicz /// Kłosek, Siemieniuk, D.Garbowski
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: Lenczewski

16.5.RAJKOM -BARSZCZEWO 3-3
strzelcy : Lewandowski-2, Biernacki /// Żebrowski, Nakielski
bramkarze: Karcz-4 ///- 3
zawodnik meczu: Żebrowski


17.28.LZS -LAMBADA 4-0(3-0)
strzelcy : G.Dąbrowski-2 (w,pk), Jaszczołt, Jaromiński
bramkarze: Dąbrowski-5 /// Kopiczko-3
zawodnik meczu: G.Dąbrowski

17.50. ŻÓLTKI- RAJKOM 2-0
strzelcy : Garbowski-2
bramkarze: 5-4
zawodnik meczu: Garbowski

18.20. BARSZCZEWO- ŻÓŁTKI 1-6
strzelcy : Żebrowski /// Turowski, Sadowski-3, Garbowski, Buła
bramkarze: 2-5
zawodnik meczu: Sadowski

18.51. LZS -BARSZCZEWO 16-3
strzelcy : Szeremeta, G.Dąbrowski-4, B.Szumkowski-4, Jaszczołt-3, J.Szumkowski-2, Jaromiński, J.Dabrowski (bramk)
bramkarze: 5-1
zawodnik meczu: Dabrowski

19.30.LAMBADA -RAJKOM 1-3
strzelcy : D.Garbowski /Biernacki-2, Siegień
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: Biernacki

19.50.LZS -ŻÓLTKI 6-1 (2-0)
strzelcy : G.Dąbrowski-3, Jaromiński, Szeremeta, Jaszczołt /// Lubowicki
bramkarze: 5-3
zawodnik meczu: G.Dąbrowski

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Pon 12:24, 27 Lut 2017, w całości zmieniany 1 raz
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
przebieg wydarzeń 2 dnia - 26.02 .2017

Przed meczami wszystko bylo mozliwe ...Izbiszcze pomimo 2 porazek zachowywały szanse na tytuł ...trzeba było wszystko wygrać. Chyba ,że wszystko wygralyby Zółtki i LZS (oprocz meczuz Izbiszczami) ..wówczas decydowalaby mala tabela ...a w tym przypadku Izbiszcze musialyby wygrac z Lzs ...aż 4-0 , ale po kolei ...

9:30 Narew Żółtki - Kruszewo 3-1
9:55 Lambada Choroszcz - Siekierki 1-0
10:20 Promil Barszczewo - Kruszewo 6-1
10:45 Narew Żółtki - Siekierki 1-2
11:10 Lambada Choroszcz - Kruszewo 2-2
11:35 Promil Barszczewo - Siekierki 5-0

w serii gier drużyn z niższych rejonów tabeli po 1 dniu ,doszło do jednej sporej niespodzianki a mianowicie remisu Lambady Z KRUSZEWEM , punktu straciły także mające medalowe aspiracje Żółtki co praktycznie wykluczało sytuacje podaną na początku i zwiększało szanse Izbiszcz.

O godz 12.00 Kolejność w czołówce była następująca:
1.Lambada -13 pkt (7meczów)
2.LZS -12 (5)
3.Żółtki -12 (7)
4.Rajkom -10 (5)
------------------- na dole Barszczewo dogoniło i przescignelo Siekierki wygrywając wysoko bezposredni mecz .
8.Barszczewo -7 (7)
9.Siekierki -7 (Shocked
10.Kruszewo -2 (Shocked

W kolejnej serii do gry wkraczali kolejni uczestnicy z wyższych rejonów tabeli :
12:00 Kruszewo - Rajkom Choroszcz 0-4
12:25 Piorun Pańki - Promil Barszczewo 3-2
12:50 Siekierki - LZS Choroszcz 0-3
13:15 Izbiszcze - Promil Barszczewo 3-1

Niespodzianek nie było ...outsiderzy nie powiększyli swego dorobku , kończąc już turniej. Chodż Barszczewo było bliskie niespodzianki w meczu z Pańkami , które zrównały sie punktami i ,,bramkami ''z Zółtkami . Gracz Barszczewa Żebrowski strzelajac 5 goli dogonił na liscie strzelców lidera G.Dąbrowskiego. W zespole LZS w porownaniu z kadrą sprzed tygodnia brakuje Capego i Jaszczołta w Rajkomie nie ma Wachy i młodego Biernackiego ale jest Kopczewski i starszy Biernacki

TABELA O 13.40
1.LZS - 15(6)
2.Rajkom - 13 (6)
3.Lambada -13 (7)
4.Izbiszcze - 12 (6)
5.Pańki - 12(6)
6.Żółtki -12(7)
7.Zaczerlany - 9 (5)
----------------------------
8.Barszczewo -7 pkt (9)
9.Siekierki -7 pkt (9)
10.Kruszewo -2 pkt (9)

o 13.40 do gry przystepował kolejny KANDYDAT DO MEDALU -Zaczerlany.

13:40 Rajkom Choroszcz - Zaczerlany 3-1(0-0)

pomimo przegrywania 0-1 Rajkom ..wygrywa 3-1 i na chwilę zostaje liderem

14:05 LZS Choroszcz - Piorun Pańki 3-2 (2-2)

LZS dwukrotnie prowadzi ...Pańki dwukrotnie wyrównują ...na 3 gola odpowiedzi juz nie było chociaż w ostatnich 2 minutach Pańki miały przedł. rzut karny i sytuacje sam na sam ( w ostaniej akcji meczu)
LZS wraca na czoło.

14:30 Lambada Choroszcz - Izbiszcze 1-2 (1-1)

to był mecz , neizwykle dramatyczny..Lambada az przez 7 minut gra w oslabieniu (czerwona kartka) ..traci gola po dobitce z przedłuzonego karnego ale wyrównuje !!! W końcowce wybicie ręka z bramki obrońcy Lambady - kolejna czerwona kartka i rzut karny...obroniony przez Kopiczke . W ostatniej akcji meczu...osłabieni Lambadowcy popełniają 3 faul ...tym razem przedłuzony karny jest skuteczny ..i przedłuza Izbiszczom szanse na obrone tytułu.

Tabela czołowki o 14.55
1.LZS - 18( 7)
2.Rajkom - 16 (7)
3.Izbiszcze - 15 (7)
4.Lambada -13 (7)
5.Żółtki - 12 (7) br:16-14
6.Pańki -12 (7) br: 18-17
7.Zaczerlany -9 (6)

nikt jeszcze nie może byc pewnym medalu i każdy z tej ,,7'' ma jeszcze szanse.

14:55 Narew Żółtki - Zaczerlany 1-0 (1-0)
15:20 Rajkom Choroszcz - Piorun Pańki 1-4 (0-2)

po tych meczach z gry o medal odpadają praktycznie Zaczerlany.
Żółtki i Pańki idą łeb w łeb, tym razem Pańki mają o 1 bramkę więcej....a Rajkom ...chyba traci szanse na mistrzostwo ułatwiając drogę dla LZS , który ma juz ZAPEWNIA SOBIE MEDAL a teraz
aby utrzymac lidera może pozwolic nawet na remis ....ale gdyby wygrał byłby już na pewno mistrzem!!!

15:45 LZS Choroszcz - Izbiszcze 1-3 (1-1)

LZS prowadził 1-0 ...prawie do przerwy ale 3 krotnie faulował .Pierwszy przedł. karny dla Izbiszcz był spudłowany drugi ..w ostatniej akcji 1 połowy - wykorzystany ..do przerwy 1-1 ..po przerwie zbyt lekkie podanie do bramkarza super wslizgiem wykorzystuje G.Dziejma ...LZS wycofuje bramkarza i walczy o remis ...przewaga nie pomaga ..Izbiszcze do pustej bramki strzelaja na 3-1 i obejmują liderowanie.


16:10

1.IZBISZCZE - 18 (Shocked
2.LZS - 18 (Shocked
3.Rajkom -16 (Shocked
4.Pańki - 15 (Shocked br 22-18
5.Żóltki - 15 (Shocked br 17-14
6.Lambada -13 (Shocked
7.Zaczerlany -9 (7)


16:10 Lamabada Choroszcz - Zaczerlany 4-1 (1-0)

Lambada wygrywa na pożegnanie, dogania Rajkom i BEZ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ wybiera się na mecz BLS ,
po dokładnych wyliczeniach dodaję im jednak nadzieję ...na medal ..
Warunki są dwa :
jeśli w meczu Panki -Żółtki będzie remis a Rajkom przegra z Izbiszczami ...to 4 zespoły będą miały po 16 pkt i w malej tabeli najlepsza będzie Lambada ...
inne wyniki mogą zepchnąć nawet na 5 miejsce

1.IZBISZCZE - 18 (Shocked
2.LZS - 18 (Shocked
3.Rajkom -16 (Shocked
4.Lambada -16 (9)
5.Pańki - 15 (Shocked
6.Żóltki - 15 (Shocked

Żółtki -Pańki ..mecz prawie o ,,medal'' Żółtki w razie wygranej zrównaja sie z liderami i jedynie porazki Izbiszcz i LZS sprawią ,ze wyladuja poza podium .
Pańki - takze zrównaja sie ale będą musiały jeszcze trzymac kciuki za Izbiszcze aby nie przegrały z osłabionym juz niestety Rajkomem ....

TYLE DYWAGACJI ....

16:50 Piorun Pańki - Narew Żółtki 1-1 (0-1)

Żółtki prowadza i mają wszystko w swoich rękach ...Kulesza wyrownuje ..w końcówce walcza i jedni i drudzy ...REMIS oznacza ,że OBIE EKIPY SA PRZEGRANE ...a szanse niespodziewanie od losu dostaje Lambada, która zrównuje sie pkt z Rajkomem , Pankami i Żółtkami ...w malej tabeli jest jednak najlepsza ....

mała tabela:
Lambada - 6 pkt , Żółtki -4, Pańki -4 , Rajkom -3

a tabela ogólna
1.IZBISZCZE - 18 (Shocked
2.LZS - 18 (Shocked
3.Lambada -16 (9)
4.Pańki - 16 (9)
5.Żóltki - 16 (9)
6.Rajkom -16 (Shocked

ale w grze pozostaje jeszcze Rajkom , ktory może nawet ZOSTAC MISTRZEM !!! ( jesli wygra z Izbiszczami a LZS nie wygra z Zaczerlanami) .Wygrana na pewno pozwoli wyprzedzic Izbiszcze i zapewni CONAJMNIEJ SREBRO !!! Remis - zapeni medal brązowy !!! porażka ...spycha az na 6.

Tyle możliwości ...na każde z tych rozwiązań liczy po cichu jeszcze LZS ...Chociaż widząc sklad i podejscie Rajkomu chyba nie ma zludzeń ...Co do podejścia , sorry ..nie zqaczynaja wczesniej .czekają do 17.20 bo na tą porę maja wszyscy dotrzeć.

17:20 Izbiszcze - Rajkom Choroszcz 4-0(2-0)

Już początek nie pozostawia złudzeń ...Izbiszcze bronią tytuł pomimo dwóch porażek przed tygodniem !!! Rajkom spada na 6 , Lambada z beznadziejnej sytuacji ...wchodzi na podium!!!
Bramkarz Rajkomu dostaje ,,3''co praktycznie przesądza klasyfikacje golkiperów na korzyść LZS

Ostatni mecz to w zasadzie formalność i gra o Króla Strzelców i najlepszego Zawodnika Turnieju , na który szanse mają jeszcze zawodnicy z LZS

17:50 LZS Choroszcz - Zaczerlany 7-2 (3-2)

LZS w meczu o honor juz bez Szeremety. wygrywa pewnie

Faworyzowany Jaromiński strzela dwie ale kilka razy pudłuje w dogodnych sytuacjach przez co
Zawodnikiem meczu zostaje Błazej Szumkowski, któremu zapisano - 4 bramki ...

Tym samym ...obaj mają zapisanych po 11 goli ...ale w po niezbyt dokładnych obliczeniach ,,gubimy'' gdzieś gola z meczu z Lambadą i ...wręczamy statuetkę ,,Młodemu''

Ostatni mecz nie zmienił nic w rankingu bramkarzy . Tylko ,,4'' nie przeszkodziła bramkarzowi LZS wygrać ze znaczną przewagą nad bramkarzem Rajkomu ( 42-38 w sumowaniu ocen w 9 meczach)

Wreszcie kategoria ZAWODNIK TURNIEJU
W specjalnym rankingu gdzie kazdy mecz ma swoja wartośc punktową . : 4 krotnie zawodnikiem meczu wybierany był tylko jeden -Kamil Pyczot z Pańk .i to właśnie jemu przypadło zwycięstwo.
Trzy razy MVP dostali: Jaromiński, G.Dziejma i lider po pierwszym dniu G.Dąbrowski , który swoją nieobecnością
(nieusprawiedliwioną!) ułatwił rywalom wygraną w tej kategorii jak i w walce o króla strzelców. Na własne życzenie przegrał on koronę strzelca a kto wie możne i gracza turnieju .

Najważniejsze - zachowanie uczestników !!! Oprócz emocjonalnych zachowań dotyczących gry i decyzji sędziów. Było spokojnie a nawet w miarę kulturalnie ! Cieszy,że potrafimy już patrzec nie tylko na siebie ale rownież zwracać uwage na nieodpowiednie zachowania innych w miare szybko je eliminując.
sZCZEGÓŁOWE WYNIKI...NIEBAWEM




_________________

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Wto 1:02, 28 Lut 2017, w całości zmieniany 7 razy
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
CAŁOŚĆ WYNIKÓW -SZCZEGÓŁOWO

SZCZEGÓŁY MECZÓW 19.02.2017r.

9.00 ZACZERLANY - SIEKIERKI 0-1(0-1)
strzelcy : F.Dołęgiewicz
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: F.Dołęgiewicz (Siek)

9.25. PAŃKI -IZBISZCZE 1-5
strzelcy : Gryg /// Polak, Z.Dziejma, G.Dziejma, R.Krysztopik -2
bramkarze: Jaworowski-1 ///Szczygielski -4
zawodnik meczu: Krysztopik

9.50. KRUSZEWO -ZACZERLANY 1-5

strzelcy : D.Trypuz /// T.Półkośnik-4, Niewiński
bramkarze:.... 3/// Kulesza -4
zawodnik meczu: Tobiasz Półkosnik

10.15 SIEKIERKI -PAŃKI 1-4(1-1)
strzelcy : Polak /// Grzybko, Gryg-3
bramkarze: 3- Kulesza-5
zawodnik meczu: Gryg

10.40. IZBISZCZE - KRUSZEWO 5-3 (2-1)
strzelcy : Czech, A.Silwonik, Krysztopik, G.Dziejma-2 /// D.Trypuz, A.Trypuz, Sokół
bramkarze: 4-4
zawodnik meczu: G.Dziejma

11.05. ZACZERLANY -PAŃKI 1-3
strzelcy : Lasota /// Grzybko, Gryg, Panas
bramkarze: 3- Kulesza-5
zawodnik meczu: Gryg

11.30. KRUSZEWO -SIEKIERKI 1-1
strzelcy Very Happy.Trypuz /// Dołęgiewicz
bramkarze: 4-4
zawodnik meczu: D.Trypuz

11.55. IZBISZCZE -ZACZERLANY 0-1
strzelcy : Półkośnik
bramkarze: 4-6
zawodnik meczu: M.Roszkowski

12.20. PAŃKI -KRUSZEWO 5-1
strzelcy : Pyczot-3, Gryg, M.Sokół - P.Sokół
bramkarze: 4-3
zawodnik meczu: Pyczot

12.45. SIEKIERKI -IZBISZCZE 1-6
strzelcy : Ostrowski /// Krysztopik-2, Z.Dziejma-2, Czech, Kasabuła
bramkarze: 3-4
zawodnik meczu: Z.Dziejma

13.10. ZACZERLANY -BARSZCZEWO 3-2
strzelcy : T.Półkośnik-2, Brzeziński /// Nakielski, Siemieniuk
bramkarze: 5-3
zawodnik meczu: T.Półkośnik

13.35. PAŃKI -LAMBADA 0-4
strzelcy : Kłosek, Wasiluk, D.Garbowski, J.Garbowski
bramkarze: Kulesza-3/// Kopiczko 5
zawodnik meczu: Kopiczko

14.00. KRUSZEWO -LZS 1-9(1-3)
strzelcy : D.Trypuz ///Jaromiński-2, Jaszczołt, Kajewski, Szeremeta , B.Szumkowski-2, Malinowski, G.Dąbrowski
bramkarze: 2- J.Dąbrowski-5
zawodnik meczu: Jaromiński

14.25. RAJKOM -SIEKIERKI 2-1
strzelcy : Waszczuk-2 /// Ołdziej
bramkarze: Karcz-5 ///- 5
zawodnik meczu: Waszczuk

14.50. IZBISZCZE - ŻÓŁTKI 1-2
strzelcy : Krysztopik /// Turowski, Garbowski
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: Garbowski

15.40. BARSZCZEWO - LAMBADA 3-4
strzelcy : Żebrowski, Nakielski, Jurgielaniec /// J.Garbowski, Skomin, Skwarko
bramkarze: 4-4
zawodnik meczu: Skwarko

16.12. LZS -RAJKOM 0-1
strzelcy : Waszczuk
bramkarze: Dąbrowski-4 /// Karcz-5
zawodnik meczu: Waszczuk


16.35. ŻÓŁTKI -LAMBADA 1-3
strzelcy : Jaroszewicz /// Kłosek, Siemieniuk, D.Garbowski
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: Lenczewski

16.5.RAJKOM -BARSZCZEWO 3-3
strzelcy : Lewandowski-2, Biernacki /// Żebrowski, Nakielski
bramkarze: Karcz-4 ///- 3
zawodnik meczu: Żebrowski


17.28.LZS -LAMBADA 4-0(3-0)
strzelcy : G.Dąbrowski-2 (w,pk), Jaszczołt, Jaromiński
bramkarze: Dąbrowski-5 /// Kopiczko-3
zawodnik meczu: G.Dąbrowski

17.50. ŻÓLTKI- RAJKOM 2-0
strzelcy : Garbowski-2
bramkarze: 5-4
zawodnik meczu: Garbowski

18.20. BARSZCZEWO- ŻÓŁTKI 1-6
strzelcy : Żebrowski /// Turowski, Sadowski-3, Garbowski, Buła
bramkarze: 2-5
zawodnik meczu: Sadowski

18.51. LZS -BARSZCZEWO 16-3
strzelcy : Szeremeta, G.Dąbrowski-4, B.Szumkowski-4, Jaszczołt-3, J.Szumkowski-2, Jaromiński, J.Dabrowski (bramk)
bramkarze: 5-1
zawodnik meczu: Dabrowski

19.30.LAMBADA -RAJKOM 1-3
strzelcy : D.Garbowski /Biernacki-2, Siegień
bramkarze: 4-5
zawodnik meczu: Biernacki

19.50.LZS -ŻÓLTKI 6-1 (2-0)
strzelcy : G.Dąbrowski-3, Jaromiński, Szeremeta, Jaszczołt /// Lubowicki
bramkarze: 5-3
zawodnik meczu: G.Dąbrowski

mecze 26.02.2017


9:30 Narew Żółtki - Kruszewo 3-1

strzelcy : Sadowski, Buła, B.Waliński /// K.Sokół
bramkarze: Kulczyński 3 - 2
zawodnik meczu: M.Daniluk ŻÓŁ

9:55 LAMBADA - SIEKIERKI 1-0

strzelcy : samobó( Dołegiewicz)
bramkarze: Kopiczko -4 /// A.Perkowski -4
zawodnik meczu: Gałczyk

10:20 BARSZCZEWO - KRUSZEWO 6-1

strzelcy : Żebrowski-4,Packiewicz, Nakielski /// D.Trypuz
bramkarze: 3-2
zawodnik meczu: ???

10:45 ŻÓŁTKI - SIEKIERKI 1-2
strzelcy : Danluk /// Perkowski, samobój -Daniluk
bramkarze: Kulczyński 3 /// J.Dołęgiewicz -4
zawodnik meczu:Perkowski

11:10 LAMBADA - KRUSZEWO 2-2
strzelcy : Chudziński, Skwarko /// K.Sokół, D.Trypuz
bramkarze: Kopiczko-3 /// -3
zawodnik meczu: K.Sokół


11:35 BARSZCZEWO -SIEKIERKI 5-0
strzelcy : Żebrowski, Jurgielaniec, Nakielski-2, Siemieniuk
bramkarze: 4- Dołęgiewicz 2
zawodnik meczu: Nakielski

12:00 KRUSZEWO - RAJKOM 0-4
strzelcy : K.Biernacki -2, Chowański, Łazarski
bramkarze: ...3 /// Karcz-5
zawodnik meczu:K.Biernacki


12:25 PAŃKI -BARSZCZEWO 3-2
strzelcy : Pyczot -2, Gryg /// Nakielski -2
bramkarze: Kulesza-4 /// - 3
zawodnik meczu: Pyczot


12:50 SIEKIERKI -LZS CHOROSZCZ 0-3 (0-1)
strzelcy : B.Szumkowski, Mojsak, Jaromiński
bramkarze: Dołęgiewicz -5 /// Dąbrowski -5
zawodnik meczu: Jaromiński


13:15 IZBISZCZE - BARSZCZEWO 3-1
strzelcy : G.Dziejma-2 , Kasabuła /// Nakielski
bramkarze: A.Dziejma-4 /// ....-4
zawodnik meczu:G.Dziejma

13:40 RAJKOM -ZACZERLANY 3-1(0-0)
strzelcy : Łazarski, Kopczewski, K.Biernacki ///Brzeziński 0-1
bramkarze: Karcz-4 /// Zinówko -3
zawodnik meczu: K.Biernacki

14:05 LZS CHOROSZCZ- PAŃKI 3-2(2-2)
strzelcy : J.Szumkowski, Jaromiński-2 /// Grzybko, Pyczot
Gryg - nw-przedł karny.
bramkarze: Dabrowski-5 /// Kulesza-3
zawodnik meczu: Jaromiński

14:30 LAMBADA - IZBISZCZE 1-2(1-1)
strzelcy : Wasiluk /// Czech -2 (2- p.k)
bramkarze: Kopiczko -5/// A.Dziejma -5
CZERWONE KARTKI: Gałczyk ,Skomin- Lamb.
Kopiczko - obronił rzut karny
zawodnik meczu: Czech

14:55 ŻÓŁTKI - ZACZERLANY 1-0 (1-0)
strzelcy : Turowski
bramkarze: Kulczyński-4 /// Zinówko-4
zawodnik meczu: Turowski

15:20 RAJKOM -PAŃKI 1-4 (0-2)

strzelcy : K.Biernacki /// Grzybko, Kulesza, Pyczot-2
bramkarze: Karcz-3 /// Jaworowski -4
zawodnik meczu: Pyczot

15:45 LZS CHOROSZCZ -IZBISZCZE 1-3 (1-1)
strzelcy : Jaromiński 1-0 /// G.Dziejma -2 ( 1pk) , Krysztopik
Czech -nw.pk -aut
bramkarze: Dąbrowski-4 /// A.Dziejma -3
zawodnik meczu: G.Dziejma

16:10 LAMBADA - ZACZERLANY 4-1 (1-0)
strzelcy : Wasiluk, Skwarko,J.Garbowski-2 /// Gogol
bramkarze: Kopiczko-5 /// Zinówko- 3
zawodnik meczu: J.Garbowski

16:50 PAŃKI - ŻÓŁTKI 1-1 (0-1)
strzelcy : Kulesza /// D.Garbowski
bramkarze: Jaworowski -4 /// Kulczyński -4
zawodnik meczu: Pyczot

17:20 IZBISZCZE - RAJKOM 4-0 (2-0)

strzelcy: Śilwonik -2, Krysztopik -2
bramkarze: A.Dziejma -5 /// Karcz -3
zawodnik meczu: A.Śilwonik

17:50 LZS CHOROSZCZ- ZACZERLANY 7-2 (3-2)
strzelcy : Jaromiński-2, Mojsak, J.Szumkowski-2, B.Szumkowski-2 (wg prot.-4)
bramkarze: Dąbrowski-4 /// Zinówko-2
zawodnik meczu: B.Szumkowski

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Pon 21:36, 06 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
TABELA KOŃCOWA

1.IZBISZCZE ...............21 (3-1)
2.LZS Choroszcz .........21 (1-3)
3.LAMBADA ................16 (6 pkt)
4.Żółtki ........................16 (4pkt , 5-4 )
5.Pańki.........................16 (4pkt, 5-6 )
6.Rajkom .....................16 (3pkt )
7.Zaczerlany .................9
8.Barszczewo ...............7 (5-0)
9.Siekierki .....................7 (0-5)
10.Kruszewo .................2

STRZELCY
11- Jaromiński LZS
10- G.Dąbrowski -LZS
10-Żebrowski BAR
9 - B.Szumkowski LZS
9- Krysztopik -IZB
7- G.Dziejma IZB
7- Nakielski BAR
7- Pyczot
7- Gryg
7- Tobiasz Półkośnik

BRAMKARZE
1. J.Dąbrowski - 4.66 ( 42/9 ) z bonusem 5.16
2.Kopiczko - 4.22 (38/9) z bon 4.72
3.Karcz - 4.22 (38/9)
4.Kulczyński -4.00 ( 36/9) z bonusem 4.15
5.Kulesza - 4.00 (24/6) - z bon ...4.00

aby być sklasyfikowanym trzeba rozegrać minimum 6 meczów z 9
za 7 meczów - bonus 0.16
za 8 meczów - bonus 0.38
za 9 meczów - bonus 0.50

ZAWODNIK TURNIEJU -WG rankingu ZAWODNIK MECZU
1.Kamil Pyczot - 10,5
2.G.Dabrowski - 10.2 ( tylko 5 meczów)
3.G.Dziejma - 9,3
4.Jaromiński - 8,8

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Pon 21:24, 06 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Wyświetl posty z ostatnich:   
.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lzschoroszcz.fora.pl Strona Główna » Rozgrywki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB - Copyright © 2002-2004 the phpBB Group

JustFooty Theme v1.02 (readme) by Jakob Persson / Tesseract Media (copyright © 2004-2005 Jakob Persson)
In cooperation with BeautifulGame.net, forumthemes.org and bbstyles.net
.
. . .