. .
Logo www.lzschoroszcz.fora.pl
Forum poświęcone rozgrywkom piłkarskiej ligi gminnej w Choroszczy
 

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lzschoroszcz.fora.pl Strona Główna » Rozgrywki
. 5 turniej WOŚP -15.01.2016 Go back
Autor Wiadomość
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: 5 turniej WOŚP -15.01.2016
regulamin turnieju
1.Cel i miejsce
Celem jest zorganizowanie zbiórki pieniężnej na WOŚP 2017 I SPORTOWE SPĘDZENIE CZASU WOLNEGO
Miejsce - hala Zesp. szkół w Choroszczy
2.Uczestnictwo
.UCZESTNICZA ZESPOŁY - w składach od 5 -10 zawodników, które zgłosza się do 13.01.2017 r i wpłacą wpisowe w wysokosci 120 zł od druzyny .
Od każdego zawodnika zgłoszonego w centralnych rozgrywkach PZPN ( czyli 3, 2, 1 liga oraz 1,2 liga futsalu) - 350 zł. Od zawodnika z ekstraklasy ( także futsalu) -400zł
Turniej odbędzie się 15.01 2017 o ustalonej podczas odprawy kapitanów godzinie w hali Zespołu Szkól w Choroszczy .
O miejscu i czasie odprawy organizator poinformuje 2 dni wcześniej na stronie faceebook oraz sms.

3.ORGANIZATOR –Jacek Dabrowski ,LZS Choroszcz ,

ORGANIZATOR INFORMUJE ,ŻE NIE ZAPEWNIA OPIEKI MEDYCZNEJ, UBEZPIECZENIA I OCHRONY PODCZAS TURNIEJU A UCZESTNICY PODPISUJĄC LISTĘ ZGŁOSZENIOWĄ ZGADZAJĄ SIĘ ,ŻĘ GRAJĄ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIE BĘDĄ ZGŁASZAĆ JAKICHKOLWIEK ROSZCZEŃ DO ORGANIZATORA W PRZYPADKU NIESZCZESLIWEGO WYPADKU LUB KONTUZJI .
Ponadto w przypadku jakiejkolwiek szkody wyrzadzonej przez uczestników na terenie obiektu obowiązywać będzie odpowiedzialność zbiorowa , czyli kazda druzyna bedzie musiała pokryć ewentualne koszty zniszczeń.

Koszt wpisowego wynosi 120 zł od druzyny , z tego zostaną odliczone koszty organizacyjne (opłata wynajmu hali , sprzątaczek , sędziów, materiałów do sprzątania i nagród ) a reszta zostanie wpłacona na Wielką Orkiestre Światecznej Pomocy
Kazdy zespół ma obowiązek przedstawic listę imienną na minimum
10 min przed pierwszym meczem do biura organizatorów.- podpisane własnorecznym podpisem .
Lista ma zawierać maksymalnie 10 nazwisk , Jest mozliwość uzupełnienia listy jesli nie jest ona kompletna ale tylko do 1 meczu drugiej fazy rozgrywek .

5.SYSTEM TURNIEJU

25 drużyn gra w 6 grupach eliminacyjnych (1 grupa -5 druzyn, 5 grup po 4 druzyny)
z każdej grupy awansują po dwie najlepsze drużyny oraz 4 zespoły z trzecich miejsc , które będą miały najlepszy bilans w tabeli porównawczej w meczach z zespołami z 1,2 i 4 miejsca w swojej grupie.
O kolejności awansu z grupy decydują:
1.punkty (3 za zwyc, 1 remis, 0 porażka, minus 1 za walkower )
2.wynik bezpośredniego meczu
3.różnica bramek
4.większa ilość bramek strzelonych
5.przy równej liczbie - dodatkowy konkurs karnych.

Przy 3 lub więcej zespołach z identyczną ilością pkt decydują wyniki bezp. meczów tych drużyn z tzw. małej tabeli, w której liczą się :
1.punkty 2.wynik bezp. meczu 3.róznica bramek 4. wieksza ilość strzel bramek.

O AWANSIE Z 3 MIEJSCA W TABELI PORÓWNAWCZEJ DECYDUJĄ :
1.punkty zdobyte w meczach z zesp.z miejsc 1,2,4 w grupie
2. różnica bramek w meczach z zesp. z miejsc 1,2,4 w grupie
3.większa ilość strzelonych goli w meczach z zesp z miejsc 1,2,4 w grupie
4. W przypadku gdy powyższe punkty (1-3) nie dają rozstrzygnięcia w kwestii awansu z 3 miejsca , zostanie przeprowadzona barażowa rozgrywka w rzutach karnych.
Jeżeli będzie to dotyczyło kilku drużyn , odbędzie się mini turniej karnych z udziałem tych zespołów.
np: 6 drużyn ma identyczny bilans 3 pkt, bramki 0-0.
wówczas o 4 miejsca walczą :wylosowane 2 pary - zwyc awansują, a przegrani walczą z pozostałymi 2 zespołami o awans.


drużyny awansujące z 3 miejsc trafiają na zwycięzców grup A, B, C, D
O tym która zagra z którą ,
...ZALEŻNE BĘDZIE OD TEGO Z JAKICH GRUP AWANSUJĄ ZESPOŁY Z 3 MIEJSC .
Jest 15 możliwości , co przedstawia tabelka:


ZASADA JEST TAKA ABY DRUŻYNY Z JEDNEJ GRUPY NIE MOGŁY TRAFIĆ NA SIEBIE CO NAJMNIEJ DO PÓŁFINAŁU.

W FAZIE PUCHAROWEJ -przy remisie odbędzie sie konkurs karnych , po 3 serie , ew. do pierwszej przewagi.

6.Czas gry – 10 minut , w fazie pucharowej możliwe 12 min( jeżeli nie będzie zbyt dużego poslizgu)

7. OBOWIĄZUJĄ ZASADY- FUTSALOWE ,
kary- 2 minutowe i przedłuzone karne w zaleznosci od czasu gry ( na 10 min - 3 faule )

za wybitnie niesportowe zachowanie - uderzenie rywala bez piłki, chamskie słownictwo itd kara może być wyższe włącznie z dyskwalifikacja do końca turnieju.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WNOSZENIA ALKOHOLU NA TEREN OBIEKTU i PALENIA PAPIEROSÓW.
za spożywanie alkoholu na terenie obiektu -zawodnik zostaje wykluczony z turnieju

PROTESTY dotyczące tożsamości zawodników PRZYJMOWANE SA U SĘDZIEGO DO KONCA MECZU lub 2 minuty po jego zakończeniu.

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Sob 16:22, 14 Sty 2017, w całości zmieniany 2 razy
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
TERMINARZ TURNIEJU
(godziny wstępne bez tzw. poslizgów)

8.55. ORZEŁ Tykocin -ABAKUS
9.07. ŁYSKI -PRETORIUM TEAM
9.20 ORZEŁ- RAZ CIACH
9.32. ABAKUS -ŁYSKI
9.46. PRETORIUM -RAZ CIACH
9.58 ORZEŁ -ŁYSKI
10.10 ABAKUS - PRETORIUM
10.22.ŁYSKI -RAZ CIACH
10.35. KRUSZEWO -ZNIENACKA (C)
10.47.LZS CHOROSZCZ- IZBISZCZE (C)
11.00 ORZEŁ -PRETORIAN (A)
11.12. ABAKUS -RAZ CIACH (A)
11.24.LZS -KRUSZEWO
11.36. IZBISZCZE -ZNIENACKA
11.4 IZBISZCZE -KRUSZEWO
12.00. KOPNIJ BABKE - BARSZCZEWO
12.12.LZS -ZNIENACKA
12.24. ZESPÓŁ ORŁY -4FUN
12.36.SOCCER -SIEKIERKI
12.48 MEZZOFORT -AUTO TEAM
13.00. BARSZCZEWO -ORŁY
13.12 KOPNIJ BABKĘ- 4 FUN
13.24. SOCCER -MEZZOFORT
13.36. SIEKIERKI -AUTO TEAM
13.4 BARSZCZEWO - 4 FUN
14.00 KOPNIJ BABKE - ORŁY
14.12. SOCCER -AUTO TEAM
14.24. MEZZOFORT -SIEKIERKI

14.36.COOL TAXI -ZACZERLANY
14.48.MEDYCY -DOBRE CHŁOPAKI
15.00 LAMBADA -KRASKA
15.12. GRAJKI NIE Z TEJ ZIEMI - RADAR KRYNICE
15.24. COOL TAXI - MEDYCY
15.36 ZACZERLANY -DOBRE CHŁOPAKI
15.4 LAMBADA -GRAJKI NIE Z T.Z
16.00. KRASKA -RADAR
16.12. COOL TAXI -DOBRE CHŁOPAKI
16.24. ZACZERLANY - MEDYCY
16.36.LAMBADA -RADAR
16.4 KRASKA - GRAJKI NIE Z T.Z.

FAZA PUCHAROWA

17.00. 1D -3BCF
17.13. 2A- 2E
17.26. 1E-2D
17.3 1C-3 ABF
17.50. ćwierćfinał nr 1 : zw 17.00- 17.13
18.05. ćwierćfinał nr 2: zw 17.26-17.38
18.20. 1B- 3 ADE
18.35. 1F- 2C
18.50. 1A-3CDE
19.05. 2B- 2F
19.20. ćwierćfinał nr 3: zw.18.20-18.35
19.35. ćwiercfinał nr 4 : zw.18.50-19.05
19.50 PÓŁFINAŁ : zw. ćwiećf. 1-3
20.05 PÓŁFINAŁ : zw.ćwierćf. 2-4
20.25. MECZ o 3 miejsce
20.40. FINAŁ
21.00 dekoracja , podsumowanie , przekazanie funduszy dla sztabu WOŚP i zakończenie turnieju.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Sob 16:12, 14 Sty 2017, w całości zmieniany 5 razy
organizator


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 2276
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
WYNIKI SZCZEGÓŁOWE TURNIEJU

GRUPA A

ORZEŁ Tykocin -ABAKUS 3-0
strzelcy: Okuła, Kurzyna ,Stachurski
bramkarze; 5-2
zawodnik meczu: Okuła

ŁYSKI -PRETORIUM TEAM 3-0
strzelcy; Gałczyk, Dryglas, Boruta
bramk: 6-2
zawodnik: Gałczyk

ORZEŁ- CIACH BABKĘ W PIACH 2-0
Czeladko, Okuła
bramkarze : 6-3
Zawodnik: Komarowski (br)

ABAKUS -ŁYSKI 0-1
0-1Burchardt
bramkarze; 3-4
zawodnik meczu; Burchardt

PRETORIUM -RAZ CIACH 1-2
strzelcy; Adamski /// Malinowski, Tołoczko
bramkarze;4-5
zawodnik: Roszkowski Filip (raz ciach)

ORZEŁ -ŁYSKI 0-1
0-1 Burchardt
bramkarze; 5-5
zawodnik: Sawicki Tomasz

ABAKUS - PRETORIUM 1-2
Bieciuk /// Sakowicz, Stasiukiewicz
bramkarze; 4-4
zawodnik meczu: Sakowicz (pret.)

ŁYSKI -RAZ CIACH 4-2
Burchardt -2, Boruta, Gałczyk /// Roszkowski, Tołoczko
bramkarze; 4-3
zawodnik; Burchardt
ORZEŁ -PRETORIUM TEAM 0-1
0-1 Stasiukiewicz
bramkarze: 6-5
Zawodnik; Komarowski(bramkarz Orła)

ABAKUS - RAZ CIACH 1-1
Zawistowski /// B.Szumkowski
BRAMKARZE; 4-4
zawodnik; B.Szumkowski

TABELA
1.ŁYSKI ...............4.....12.....9-2
2.PRETORIUM....4........6.....4-6 (1-0)
3.ORZEŁ..............4........6....5-2 (0-1), bilans z 1,2,4: 3 pkt, 2-2
4.RAZ CIACH.......4.......4.....5-8
5.ABAKUS............4.......1.....2-7

GRUPA B

KOPNIJ BABKE WC.-BARSZCZEWO 3-0
Jaromiński, Gryg, J.Szumkowski
bramkarze; 4-4
zawodnik; Siegień

4 FUN - ZESPÓL ORŁY 0-2
Małyszko-2
Bramkarze; 3-5
zawodnik; Małyszko

BARSZCZEWO - ORŁY 0-1
Chudziński
bramkarze; 4-4
zawodnik; Małyszko

KOPNIJ BABKĘ - 4 FUN 1-1
Waszczuk - Gogol
bramk: 5-5
zawodnik; Gogol (4fun)

BARSZCZEWO - 4 FUN 3-1
Brzeziński, Kuczyński-2 /// Brodewicz
bramkarze;4-4
zawodnik: Kuczyński

KOPNIJ BABKE - ZESPÓŁ ORŁY 0-2
Kłosek, Małyszko
bramkarze; 4-5
zawodnik meczu; Małyszko

TABELA
1.Zespół ORŁY .....9.....5-0
2.Kopnij Babke......4.....4-3
3.Barszczewo .......3....3-5
4. Four FUN................1....2-6

GRUPA C

10.35. KRUSZEWO -ZNIENACKA 0-1
Wawreniuk
bramk: 4-4
zawodnik:Wawreniuk

10.47.LZS CHOROSZCZ- IZBISZCZE 0-1
Kownacki
bramkarze:5-5
zawodnik meczu: Dąbrowski (LZS)

11.24.LZS -KRUSZEWO 7-0
Jaszczołt -5,Żukowski-1,tRYPUS (samobój)
bramk:4-1
zawodnik; Jaszczołt

11.36. IZBISZCZE -ZNIENACKA 0-2
Wawreniuk-2
bramkarze;4-4
zawodnik; Wawreniuk

11.48 IZBISZCZE -KRUSZEWO 2-0
A.Silwonik, G.Dziejma
bramkarze;4-4
zawodnik; A.Silwonik

12.12.LZS -ZNIENACKA 2-2
Jaszczołt -2 /// Ł.Urbanek, J.Urbanek
bramkarze; 3-3
zawodnik;Ł.Urbanek

przy stanie 2-0 liderem był LZS, przy 2-1 ..Znienacka

TABELA
1.ZNIENACKA .......7......5-2
2.Izbiszcze .............6......3-2
3.LZS Choroszcz....4......9-3
4.Kruszewo ............0......0-10

grupa F
12.36.SOCCER -SIEKIERKI 0-0
bramkarze: 4-5
bramkarz..... (br-Siek.)

12.48 MEZZOFORT -AUTO TEAM 0-2
K.Biernacki, Trusewicz
bramk; 5-4 (?)
zawodnik;K.Biernacki

13.24. SOCCER -MEZZOFORT 7-0
Grzebienia-2,Ostaszewski-2,Maliszewski-3
bramk; 4-2
zawodnik; Maliszewski

13.36. SIEKIERKI -AUTO TEAM 0-2
Trzpis, K.Biernacki
bramk:3-4
zawodnik meczu; Trzpis

14.12. SOCCER -AUTO TEAM 0-2
K.Biernacki, Szczepański
bramk:5-4
zawodnik; K.Biernacki

14.24. MEZZOFORT -SIEKIERKI 1-2
Garbowski /// Stypułkowski, Perkowski
bramkarze; 4-3
zawodnik; Perkowski

TABELA
1.AUTO TEAM ......9.....6-0
2.SOCCER ...........4.....7-2
3.Siekierki..............4.....2-3
4.Mezofort .............0....1-11


GRUPA D

14.36.COOL TAXI -ZACZERLANY 3-1
Kempisty,Pietraszko-2 /// Brzeziński
bramk: 4-3
zawodnik:Pietraszko

14.48.MEDYCY -DOBRE CHŁOPAKI 1-0
Niewulis

15.24. COOL TAXI - MEDYCY 4-0
Kempisty, Pietraszko-2, Konarzewski
bramk: 3-2
zawodnik: Pietraszko

16.36 ZACZERLANY - DOBRE CHŁOPAKI 2-0
Półkośnik, Turowski
bramk: 4-3
zawodnik: Półkośnik Tobiasz

16.12. COOL TAXI -DOBRE CHŁOPAKI 1-1
0-1Snarski 1-1 Łukasiewicz
bramk;4-4
zawodnik:Snarski
16.24. ZACZERLANY - MEDYCY 5-0
Turowski-3, Półkośnik, Brzeziński
bramkarz: 4-2
zawodnik; Turowski

remis pozowalał obu zespolom awansować, zwycięstwo którejkolwiek z druzyn już zapewniło awans z 3 miejsca dla Orła Tykocin.

TABELA
1.COOL TAXI ........7.....8-2
2.ZACZERLANY.....6.....8-3
3.Medycy...............3.....1-9
4.Dobre Chłopaki...1.....1-4

GRUPA E
15.00 LAMBADA -KRASKA 1-1
Lenczewski /// Kaniewski
bramk;4-4
zawodnik:Lenczewski

15.12. GRAJKI NIE Z TEJ ZIEMI - RADAR KRYNICE 0-0
bramkarze:4-4
zawodnik; Osypiuk

15.4 LAMBADA -GRAJKI NIE Z T.Z 0-3
Kamiński-2, Worona -1
bramk: 3-4
zawodnik; Kamiński

16.00. KRASKA -RADAR 3-0
0-1Górecki 0-2 Kitlas, 0-3 Górecki
bramk;3-4
zawodnik: Górecki

przed ostatnim meczem wiadomo było ,ze zwyc awansuje , remis eliminuje oba zespoly a wówczas z 3 miejsca awansuje Barszczewo

16.53 .LAMBADA -RADAR 1-2
0-1Oświeciński 1-1 Lenczewski, 1-2 Bawerna
bramk:3-4
zawodnik; Bawerna

17.05 KRASKA - GRAJKI NIE Z T.Z. 0-1
Worona
bramk;4-5
zawodnik: Worona

1.GRAJKI NIE Z TEJ ZIEMI ....7.....4-0
2.KRASKA ...............................4.....4-2
3.RADAR .................................4.....2-4
4.Lambada ..............................1.....2-6

tabela ,,trzecich miejsc ''

1.LZS Choroszcz .......4.....9-3
2.Siekierki ..................4.....2-3
3.Radar ......................4....2-4
4.Orzeł........................3....2-2
----------------------------------------
5.Barszczewo ...........3......3-5
6.Medycy...................3......1-9

1/8 FINAŁU

17.20. (1D -3BCF )
COOL TAXI -LZS CHOROSZCZ 0-0 karne 3-2
karne : 0-1, 1-1Łukasiewicz,(1-1)Żukowski -obr, 1-2, 2-2, 2-3
bramkarze: 6-5
zawodnik; Łukasiewicz

17.38. 1E -2D
GRAJKI NIE Z TEJ ZIEMI - ZACZERLANY 3-2
Osypiuk, Malinowski, Sokół /// Lasota, Turowski
bramk; 5-4
zawodnik; Sokół
Zaczerlany prowadziły...2-0

17.50. 2A-2E
PRETORIUM -KRASKA 1-2
Stanisiewicz /// Kaniewski, samobój(,,Kosa'')
bramk:4-4
zawodnik: Kaniewski

18.05 (1C-3ABF )

ZNIENACKA -SIEKIERKI 1-0
Wawreniuk
bramk;4-4
zawodnik:Wawreniuk

18.46. 1B- 3 ADE

ZESPÓŁ ORŁY - ORZEŁ TYKOCIN 1-1karne 1-2
Kłosek /// Czeladko
bramk: 4-6
zawodnik: Czeladko

19.05. (1F- 2C)
AUTO TEAM -IZBISZCZE 2-5
Filipczuk, K.Biernacki ///Z.Dziejma, B.Siliwonik, G.Dziejma -2
bramk; 3-4
zawodnik:G.Dziejma

19.20. (1A-3CDE)
VICTORIA ŁYSKI -RADAR KRYNICE 1-1karne 3-1
1-0 Bawerna(samobój) 1-1 Bawerna
karne: 1-0, (1-0 Adamski -obr) 2-0, 2-1, 3-1
bramkarze; 6-5
zawodnik: Bawerna

19.40. (2B-2F)

KOPNIJ BABKE WC- SOCCER 2-0
Gryg, Szumkowski
bramkarze:5-4
zawodnik:Gryg

ĆWIERĆFINAŁY

18.20. COOL TAXI - KRASKA TEAM 0-1
Kitlas
bramk; 5-5
zawodnik; Kitlas

18.33. GRAJKI NIE Z TZ -ZNIENACKA 4-0
Osypiuk,Worona, Jedyński, Kamiński
bramk:5-2
zawodnik:Malinowski

19.53. IZBISZCZE -ORZEŁ TYKOCIN 2-0
G.Dziejma-2
bramk:5-4
zawodnik:Kownacki (G.Dziejma)

20.07 ŁYSKI -KOPNIJ BABKE WC 0-1
Jaromiński
bramk: 5-5
zawodnik: Jaromiński

PÓŁFINAŁY

20.20.KRASKA -IZBISZCZE 0-2
A.Silwonik, G.Dziejma
bramk; 4-5
zawodnik: G.Dziejma

20.32. GRAJKI NIE Z TZ- KOPNIJ BABKĘ WC 1-4
Worona /// Mojsak-3,Sokólski

mecz o 3 miejsce ;
20.48. GRAJKI NIE Z TZ -KRASKA 1-1 karne: 3-2
Worona /// Matuszewski
bramkarze; 4-5
zawodnik;Worona

FINAŁ:
21.10. sedziują: A.Szubzda, M.Gałczyk

IZBISZCZE - KOPNIJ BABKE WC 2-0
1-0 Z.Dziejma, 2-0 Krysztopik
bramkarze: Jaworowski-6/// Karcz-5
zawodnik;Krysztopik

1.IZBISZCZE
2.KOPNIJ BABKE WC
3.GRAJKI NIE Z TZ
4.KRASKA TEAM

5.ŁYSKI
6.ORZEŁ
7.COOL TAXI
8.ZNIENACKA

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Grzegorz Dziejma -IZBISZCZE
NAJLEPSZY BRAMKARZ;.Piotr Jaworowski- Izbiszcze
KRÓL STRZELCÓW: Krzysztof Jaszczołt -LZS Choroszcz- 7 bramek

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez organizator dnia Śro 1:49, 18 Sty 2017, w całości zmieniany 5 razy
Wyświetl posty z ostatnich:   
.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lzschoroszcz.fora.pl Strona Główna » Rozgrywki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB - Copyright © 2002-2004 the phpBB Group

JustFooty Theme v1.02 (readme) by Jakob Persson / Tesseract Media (copyright © 2004-2005 Jakob Persson)
In cooperation with BeautifulGame.net, forumthemes.org and bbstyles.net
.
. . .